Vítejte

Konzervatoř Berklee

Jmenuji se Ondra Pilnaj a živím se jako muzikálový herec. Dne 27.4.2018 jsem byl, jako zatím první Čech, oficiálně přijatý na studium muzikálového herectví na konzervatoř Berklee do Bostonu. Po finanční stránce si studium na nejprestižnější umělecké škole na světě nemohu dovolit. O různé granty na studium v zahraničí se v tuto chvíli a za daných podmínek nemohu ucházet. Studentské půjčky se v České republice neposkytují do tak vysokých částek a v USA jen s americkým ručitelem.

Proto jsem se rozhodl požádat kolegy z divadel, abych za jejich pomoci mohl oslovit sponzory umění z Čech i zahraničí se žádostí o finanční příspěvek na studium. Vážně doufám, že kvůli finanční situaci nebudu nucený odmítnout příležitost reprezentovat Českou republiku ve světě muzikálového divadla a pokud zvládnu studium zaplatit, budu studovat s veškerou zodpovědností a pílí.

O mé snaze si můžete přečíst i v tomto článku a rozhovoru.

Mezi mé plány do budoucna patří přinést veškeré mé nově nabyté znalosti a dovednosti do České republiky k benefitu muzikálu v této zemi. Rád bych zde založil spolek nového muzikálového divadla, který by společnými silami tvořil vlastní experimentální muzikálové inscenace a zároveň měl možnost předvádět moderní zahraniční divadlo pro české publikum.

Dopis o přijetí a další materiály naleznete v sekci Dokumenty o přijetí. Náklady na studium jsou k nahlédnutí zde: https://bostonconservatory.berklee.edu/offices-and-services/tuition-and-fees.

Celkem se snažím vybrat přibližně 1.300.000 Kč ($60.000) na první rok studia. $43.770 je celková výše školného na jeden celý rok, kterou mohu rozdělit do deseti splátek. Dále musím platit skromnější ubytování mimo školní kampus, stravu, poplatky za dopravu do školy a studijní potřeby.

Můžete pro tento účel využít šablonu darovací smlouvy z odkazu v sekci Dokumenty o přijetí.

S jakýmikoliv dotazy mě, prosím, kontaktujte.

e-mail: ondrapilnaj@gmail.com
mobil:  +420 728 665 396

 

Děkuji.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.